Amino Buzz er inaktiv. Vi henviser til kategorien “Iværksætternyheder” i Aminos forum. Klik her

Profil for rentebasen

Profilbillede
rentebasen
Aminomedlem siden: 27-02-2013
Statistik
Indsendte historier: 0 Har afgivet 0 stemmer på historier
Antal kommentarer: 4 Har afgivet 4 stemmer på kommentarer
rentebasen har ikke indsendt nogle historier!
Profilbillede rentebasen

Man har i mange år kunne forhandle netprisen i butikkerne, og mange butikker har haft en bærbar ved kassen, så de lige kunne slå op og kontrollerer prisen.

Man kan jo håbe på at butikkerne finder en metode til at få avancen lidt op, jeg tænker måske ved mersalg i forhold til "ekstra udstyr" - "Se lige denne smarte bestikkurv til opvaskemaskinen til kun 299,-"

Håber ikke butkkerne forsvinder, for så bliver gaderne altså tomme og øde........

Skrevet den 01-10-2013 08:07
1       0      
 
Profilbillede rentebasen

Jeg har heller aldrig haft fidus til TP, men ingen tvivl om at de har magt, både blandt webshops men også hos forbrugerne. Der må jo være goder ved at bruge deres service, ellers ville webshop ejerne ikke betale klækkelige beløb for at have deres shop tilmeldt TP.

Skrevet den 28-08-2013 12:21
 
Profilbillede rentebasen

Tak for gennemgangen, det ville være rigtig fedt med en sammenligning med andre lignende udgivelser, så ville man bedre kunne danne sig et indtryk at bogens kvalitet, det kunne måske være ift. SeoLex eller andre populærer e-bøger. Bare en tanke jeg sad med :-)

Skrevet den 08-07-2013 16:33
1       0      
 
Profilbillede rentebasen

HE HE ja og de er nok ligeglade med en plettet traffeattest :-)

Skrevet den 19-06-2013 20:57
3       0      
 
Vi bruger cookies til at sikre, at du får den bedste oplevelse på Amino
Læs mere