Freelance opgave: Enkelt omstillingssystem (IVR) system

Beskrivelse af opgaven:

Vi søger en løsning i vores telefonsystem, som kan imødekomme vores relativt sparsomme krav.

Vi har behov for et system, der kan implementere en velkomsttone efterfulgt af en velkomsthilsen (velkommen til……..). Da vi ikke er en virksomhed med belastede linier og lange "on hold" køer, har vi ikke specifikt behov for kømusik, men vi har behov for ventemusik. Altså den tid der går, fra man er blevet budt velkommen med tone og besked, til en af os tager telefonen.

Med andre ord har vi kun behov for én slags ventemusik. Den skal kunne spille dels når man venter på, at vi tager telefonen - dels når der er optaget, og man venter på en ledig medarbejder. Dvs. at løsningen også har mulighed for at finde nærmeste ledige medarbejder.

Det er vigtigt, at man selv er i stand til at uploade både velkomsttone/velkomsthilsen og ventemusik. Vores hovednummer er pt. et mobilnummer.

Oprettet:

28-12-2011 - kl. 18.52

Afregningsform:

Fast pris

Budtype:

N/A

Anslået budget (ekskl. moms):

200 kr. - 2.500 kr.

Kategori:

Ingeniørarbejde -  Div. Ingeniørarbejde & Industri

Deadline for bud:

19-08-2013

Har du spørgsmål til opgaven? Skriv det her:

Bemærk! Tekst må ikke indholde bud eller kontaktinformationer

Afgiv dit bud

Kan du løse denne opgave? Giv dit bud nu! Tilmeld dig gratis eller log ind – Klik her

Bud ekskl. moms i hele kroner:

Beskriv hvordan du vil løse opgaven:

  • Vedhæft fil(er) max 10 MB pr. stk.
  • X
    X
    X
    X
    --- eller ---
    Den fil, du har valgt, allerede er fastgjort.