Onlineauktionen.dk

Få gratis virksomhedsprofil

Firmaprofil Sidst opdateret 28/09-11

Onlineauktionen.dk

Onlineauktionen.dk
Postboks 1005

3910 Søndre Strømfjord

Når noget bliver for stort, for dyrt og for besværligt! Så skal der ske noget nyt. Derfor har Onlineauktionen.dk nu taget kampen op med de store på online auktionsmarkedet og tilbyder, ikke gratis, men billig oprettelse af onlineauktioner.
Hos Onlineauktionen.dk kan du sælge næsten alt, og hvis der mangler en kategori eller en lille detalje, bliver den oprettet inden for 24 timer.. Vi yder mailsupport med besvarelse inden for 24 timer og vi går efter den bedste service i branchen.

Venlig hilsen
Onlineauktionen.dk
www.onlineauktionen.dk
Virksomhed startet:maj 01, 2011 Antal ansatte:1 - 5

Ejere og medarbejdere

De følger virksomheden

Kort

Postboks 1005
Søndre Strømfjord 3910

Latitude:
Longitude: