Jeg undre mig bare over, at jeg som ikke betalende til denne side opretter en tråd, som så bliver flyttet og nu kun kan læses af plus medlemer. Den ide bryder jeg mig ikke særlig meget om, da det frie valg bliver lavet om til et krav.
Den ide bryder jeg mig ikke særlig meget om, da det frie valg bliver lavet om til et krav.
Hvis du putter en tråd om salg i "Søgemaskineoptimering" og den bliver flyttet til "Salg" som kun er "Plus"-Relateret, så er det i højst grad fint nok!
Driver til dagligt DroneInfo.dk - Her går den meste af min tid.
Har intet salg igang men har ønsket råd angående noget om bindestreg som så er blevet flyttet til søgemaskineoptimering,. Men hvis den hellere olienet gratis er der så steder man kan se om hvilke kategorier der er det?
Jeg undre mig bare over, at jeg som ikke betalende til denne side opretter en tråd, som så bliver flyttet og nu kun kan læses af plus medlemer. Den ide bryder jeg mig ikke særlig meget om, da det frie valg bliver lavet om til et krav.
Så håber der er sket en fejl.
Din tråd blev oprettet i "Cafe og hygge", den blev derefter flyttet til "Søgemaskineoptimering" da den var indenfor det emne. Og i den kategori kan alle altså læse med.
Det jeg primært får ud af det og som jeg tror andre vil få glæde af er ekstra signaturplads og amino tv. Dog er der jo også en masse andre features men det er de 2 primære ting jeg sætter pris på :-)
Tør du ikke og spørge? :-) Det var da noget forfærdelig vrøvl.
- Amino.dk er netop TIL for at du kan spørge. Her er der altså ingen dumme spørgsmål. Det føler jeg ihvertfald. Der er jo tusind ligesom dig, der gerne vil søge råd, og måske er lidt i begynder stadiet. Næh kom du bare igang med at dele dine tanker herinde. Du vil helt sikkert blive positivt belønnet!
Denise R.:
Jeg har brug for en "Synes godt om"-knap. Jeg læser med herinde i ny og næ, jeg føler mig stadig meget "ny" i det her med at være selvstændig og det virker umiddelbart som om at alle de garvede rotter, glædeligt deler ud af deres erfaring - jeg tør bare ikke spørge! ;-)
Det må være på "to-do"-listen for næste år: Bliv Amino-medlem og spørg spørg, spørg!