|
Hvis den kører over i ordvalg, foreslår jeg at vi bare lader den ligge der? :) Mht til dit asiatiske hotel, gav du mig bare indtrykket af en pool-stemning til lidt over 1 mil. - ikke at jeg skal begive mig ind på det asiatiske prismarked. Apropos, så siges det jo at andelsboliger skulle stige gevaldigt i pris. Måske om man skulle tage det op til overvejelse? |
Apropos, så siges det jo at andelsboliger skulle stige gevaldigt i pris. Måske om man skulle tage det op til overvejelse?
Kiggede selv lidt efter andelsboliger i gamle foreninger med lav gæld - du kan godt finde spændende boliger der, absolut. Men hvis boligmarkedet Skal op, bør der vel være mere potientiale i ejerlejligheder eller ? er der noget jeg ikke har hørt/læst måske ?
mvh
jesper
Bliv gratis medlem