Nej det er der da heller ingen grund til.... Men du kunne prøve at køre en A/B-test på skidtet. Jeg er sikker på resultatet vil være ret tydeligt. Om ikke andet vil du jo så have fået en værdifuld praktisk erfaring med marketing.
Men jeg har nu alligevel rigtigt, rigtigt svært ved at tro det mest gavnlige er at gemme det primære call to action nede omkring midten af siden (i øvrigt langt uden for alle forbrugerskærmstørrelser) - og så endda ikke engang skære det ud i pap, at det altså er der man skal klikke, for at komme i lag med damerne :) |
lyder som et plattenslager kursus, lær at lyve og ændre din personlighed for at få en pige med hjem der ligger over din standard haha
player kursus der vil noget, ps husk at fortælle pigen du brugte et trick fra læratscore.dk når du vågner op næste morgen, hun vil helt sikkert syntes at ærlighed varer længst og tilgive dig med det samme :-)