Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Til lancering af nyt produkt i DK og Europa søges personer der ønsker ekstra solid indtægt.

Side 1 ud af 1 (3 indlæg)
  • 1
Tilmeldt 26. Mar 07
Indlæg ialt: 4
Skrevet kl. 23:07
Hvor mange stjerner giver du? :

Inden for den nærmeste fremtid er det planlagt at virksomheden skal lancere et produkt inden for telefoni på det danske marked, som er ganske banebrydende i både Danmark og Europa. Der er tale om et solidt firma, der har eksisteret i mange år. 

Firmaet har planlagt flere spændende produktlanceringer i den nærmere fremtid.

Det gode ved virksomheden er, at trods du ikke er den første i virksomheden, så kan din indtjening nemt overstige personer der har været i virksomheden i flere år!

Der er ikke tale om en "sofa-virksomhed". Den eneste måde du får succes på, er ved hårdt arbejde. Men vil du det kan du med få timer om dagen sætte turbo på din biindtægt og der er flere personer, der har opnået økonomisk frihed ved at sælge produkter fra den eksisterende produkt palette.

Send en hilsen med et tlf. nr, så vil jeg ringe dig op og snakke nærmere om produktet uden du selvfølgelig forpligter dig til noget.

Venligst kun seriøse henvendelser.

 

Fra København
Tilmeldt 1. Jun 06
Indlæg ialt: 6114
Fra  Mikjaer Consulting ApS Skrevet kl. 23:37
Hvor mange stjerner giver du? :
Tilmeldt 26. Mar 07
Indlæg ialt: 4
Skrevet kl. 07:10
Hvor mange stjerner giver du? :

Ja og Nej. Det er network marketing, det vil sige, at deres målsætning er at op til 90% af forbrugerne skal kunne spare penge på at anvende deres produkt. I øjeblikket er det min vurdering at ca. 70% vil opnå dette, men me de kommende lanceringer, vil man komme tæt på de 90%, samt have muligheder som ikke andre kan tilbyde i samme kvalitet.

I modsætning til andre MLM selskaber, så er det muligt at etablere sin egen position i organisationen på et højere niveau end den som startede op og dermed have højere indkomst. Dermed er det dem der er mest produktive der tjener mest, og ikke dem der startede det op, som lukrerer på andres arbejde.

Der er tale om hårdt arbejde, og man kommer ikke sovende til det, men til gengæld er det et produkt som alle bruger og ikke ændrer ved ret ofte. Dermed bliver det en løbende indkomst og ikke en engangsforestilling.

Produktet er letafsætteligt! 

Side 1 ud af 1 (3 indlæg)