Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

logo design?

Side 5 ud af 5 (42 indlæg)
Fra Vallensbæk Strand
Tilmeldt 13. May 05
Indlæg ialt: 3475
Skrevet kl. 15:18
Hvor mange stjerner giver du? :
Dato: 09-08-2007 15:12:40 Forfatter: Ghetix Ja tak det er jeg da godt klar over, men nu er det heller ikke det opgaven lyder på. Tilgengæld bruger jeg heller ikke templates! Som jeg kan se du gør, virkelig professionelt, det må tage mange timer at finde.

 

Det jeg skrev i mit forrige indlæg er netop det jeg forbinder med et logo, og du skrev at du kunne lave et logo for 799,- 

Jeg kan dog se hun starter tråden ud med at efterspørge et banner, og så er snakken jo en anden.

Tilmeldt 1. May 07
Indlæg ialt: 313
Skrevet kl. 15:19
Hvor mange stjerner giver du? :
Ved logo arbejde, og desuden alt andet grafisk jeg tilbyder, tager jeg ikke en fast pris, men der imod min almindelige timepris. Så samarbejder med med kunden til arbejdet er tilfredsstillende. På den måde mister jeg ikke penge hvis kunden er svær at tilfredsstille og jobbet varer lang tid. Til gengæld betaler kunden heller ikke mange penge, hvis tilfældet er, at jobbet tog 3-4 timer. Det har jeg altid opfattet som en fair pris for en freelance grafiker.
Side 5 ud af 5 (42 indlæg)