Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

HJÆLP... Har fået stjålet materiale fra min side!!

Side 2 ud af 2 (12 indlæg)
Fra Ørbæk
Tilmeldt 8. Dec 06
Indlæg ialt: 107
Fra  Foliekniven.dk Skrevet kl. 10:26
Hvor mange stjerner giver du? :

-dermed ikke sagt at man bare kan kopiere alt fra vores hjemmeside... Måske gør vi pludselig noget ved det.. 

Foliekniven.dk -FolieKlistermærker, Bannere, messeudstyr mm.
Nem og hurtig online bestilling.. 

Fra København
Tilmeldt 4. May 11
Indlæg ialt: 236
Skrevet kl. 10:44
Hvor mange stjerner giver du? :

Danny Christensen:

Hej amino.

Jeg har liget fået et kæmpe chok. Skulle lige tjekke en ny "konkulega" ud, og lige der jeg rammer hans forside, går mit hjerte istå et halvt sek. tid.

Jeg har for præcis en uge siden, fået lavet 4 banner til min side, som køre i min flash. Havde fundet designeren her på amino og nu finder jeg dem S.. på hans forside.

Er der nogen som kan hjælpe mig med, hvad jeg kan gør??

Håber at der er nogen aminoer her inde som enten vil hjælpe mig, eller som kan fortælle mig hvad jeg skal gør.

Min side hedder http://www.sexkanin.dk/ og den anden hedder http://www.butikviv.dk/ så kan i se hvor slemt kopiret han har lavet det.

Indtil videre er det kun bannerne, har ikke i første omgang fundet nogen former for kopiren har mine tekster.

Håber på hjælp...

Med venlig hilsen
Danny 

Du kunne kontakte ejeren har shoppen, og spørge ham om hvad han har gang i?

Side 2 ud af 2 (12 indlæg)