Jeg ville nok droppe nogle af de Googlereklamer..ihvertfald dem der er placeret helt oppe i toppe af siden..de giver et dårligt førstehåndsindtryk, synes jeg. Måske du kunne prøve med nogle bannerreklamer i stedet? Det ser lidt pænere ud!
Super fedt, der skal være plads til at rose sig selv. Gør det også selv men det er ikke altid der er nogen der lytter
Men med hensyn til din side så syntes jeg ikke, det er noget specielt. Som de andre siger hvis det er en blog til dit firma - Så drop alle reklamer, jeg personligt, gider ikke læse blogs der kun er skrevet med henblik på at tjene penge på reklamer. Allerede fra starten dømmer jeg den, uden at have læst indholdet! Indholdet kan jo være godt nok.
Nå men det er super fedt du har selvtillid til at råbe op med -Jeg er SEJ
God læsestof! Men ud med de googlereklamer, øverst på forsiden.
Man som dem som det første. Det gav mig med det samme et indtryk af, at det var en af de sider, hvor der kun, var reklamer på. Altså intet rigtigt indhold på domænet, så var faktisk automatisk ved at lukke siden ned. :-)
Eget tema super godt at få et der siger i logo hvad siden omhandler
Teksten er godt læse stof,
jeg roser også mig selv dagligt , for positive tanker kan flytte en og man får mere motivation til at videre formidle sin viden og positivt tanker kan man nå langt længere i denne verden og i hele livet mod sine egene mål
poledancer.dk klik bestil shows altid god priser og lange shows
Jeg kan godt lide personlige blogs. Det er sgu interessant at følge nogle gange. Men som de andre siger - fjern reklamerne, og få et mindre ''standard'' template. Overvej at købe et lækkert template! Det er alle pengene værd!