hehe fedt sagt Anders. Der er sgu ingen som vil arbejde gratis i dagens Danmark. Vi er midt i en krise og alle kan bruge lidt ekstra penge! Men jeg har os nogen projekter, hvis noget gider at lave det gratis. :) Men hvis du er villig til at give lidt for det, så er der nok nogen derude der vil give en hånd. |
Det er sgu pinligt at voksne, intelligente mennesker ikke er store nok til at ignorere en tråd som denne. Fint I prøver at hjælpe ham i starten, men når han så ikke fatter en brik, så skal han jordes?
Jeg er relativt ny her på Amino, og har haft et godt indtryk af forumet indtil videre, men tråde som denne er da ret uheldige.
Personligt synes jeg det er nedladende, barnligt, pinligt, usympatisk og en hel masse andet - mener I knægten er et fjols (var vi ikke alle det, da vi var 13?), så ignorer ham i stedet for dette her cirkus, man ser på stort set alle andre fora; men som slet ikke er Amino værdigt.
Fy skamme, puuha