Korntrold:
Hvis man ikke tage imod lidt kritik/hjælp fra en
Amino, så kan man lige så godt lukke og finde et lønmodtagerjob
![]()
Malermester:
Ugens bombe er, som de fleste andre tilbud i denne kategori, en meget tynd (135g) t-shirt, der er fin til lidt reklame, polterabend og andre ting hvor mange ikke forventer det helt store. Her er målet bare at den skal være billig. Jeg vil være ked af at sælge den til dig, da den ikke lever op til dit behov.
Hvis den lokale sportsforening kommer og spørger om du vil være sponsor for dem og levere 10-20 medhjælper t-shirts til sportsfesten, så er tilbuddet meget aktuelt.
Prisen jeg gav først gælder også ved den tekst du har sat op, da det kan accepteres som ét tryk.
Prisen er yderst fordelagtig og er kun for aminoer.
![]()
Hvis du bruger lidt tid på
Google og tjekker priser vil du se at kun ganske få kan være med i 398,- , men så er det med deres billigste/tyndeste t-shirt. jf ovenstående.
Sweatshirtsene er fra Hanes og lavet i 270g. Hanes har i mange år, haft et godt ry i branchen og laver tekstiler i en rigtig solid kvalitet. Igen kan det gøres billigere, men det matcher ikke dit behov og dine forventninger.