Hold jer fra denne side og den side den lænker til, "erotik-klik"... En af de to sider har lige fyldt min com med noget stads der får min computer til at FUCKE HELT OP + fyldt den med spyware!
Dato: 4/12/2006 5:50:11 PM Forfatter: ripNroll Hvis det kaldes kritik det jeg har modtaget? Hvordan kaster man så lort på nye ideér?
Ideén er såmænd god nok, måske ikke original, men der er helt sikkert et publikum. Det er udførelsen der er noget galt med! Skaf dig nogle billeder på legal vis (tag dem evt. selv), skift til et webhotel der tillader pornografisk materiale (og ja, det er der noget af på din side. Behøves bare at sige Katja K) - og kom så tilbage.
Så er jeg overbevist om folk gerne vil hjælpe!
Men hvis du ikke forstår konceptet om copyright - skal du nok finde et andet medie at boltre dig på.
...og Christoffer, forstå at folk herinde ikke er ude på at skyde dig i jorden. Se bare på alle de mennesker herinde, der er blevet hjulpet af de samme mennesker du kalder idioter. Husk på, at det er anden gang du er blevet "snuppet" i at være ligeglad med copyright! Det gør jo ikke folk venligere.
ved godt det her ikke lige helt præcist har noget med den side du skriver om her - men ved dit koncept icondoms skal du huske at brugervejledningen til kondomerne skal være på dansk i danmark samt oversat af en autoriseret oversætter - et krav for vores kære lægemiddelstyrelse.. Blev selv klappet ½ da jeg selv havde oversat en vejledning til kondomer.
Oversættelsen er lavet af en tolk, derefter er vejledningen sendt til Lægemiddelstyrelsen samt sundhedsstyrelsen. De har begge godkendt den, så den er sendt tilbage til producenten. Så det følger med når jeg skal lancere produktet i Danmark :)