Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

lokaler udlejes-Vojens

Side 1 ud af 1 (3 indlæg)
  • 1
Tilmeldt 27. Feb 08
Indlæg ialt: 2
Skrevet kl. 21:41
Hvor mange stjerner giver du? :

100 km. Perfekte til revision, it, klinik, eller lign..evt. butik. Køkken, bad og wc. Deles med en lille online firma (en pige)

Kan fåes hurtigst muligt. kr. 3000 + forbrug

Tilmeldt 21. Aug 08
Indlæg ialt: 2
Skrevet kl. 12:11
Hvor mange stjerner giver du? :

Hej Sandy!!

 Jeg kan se at indlægget er gammelt, og jeg kan tænke mig til at det er blevet lejet ud, men hvis du stadig skulle have plads, så søger vi et lokale på min 20 km for at bruge det til oliemassage og healing. Hvor ligger det henne?

 Kh

Belinda

Tilmeldt 27. Feb 08
Indlæg ialt: 2
Skrevet kl. 10:29
Hvor mange stjerner giver du? :

Hi Belinda,

Det ligger på Tingvejen, lige ved siden af grillen. Der er en kranial massør i den anden siden af bygning, (som er egentlig dem som svaret på inlæget og er lejet ind, men nu er den anden lige sagt op, så den "lille" lejemål er blevet ledig igen...som vil være til dig, hvis du er interesseret.) Prisen er selfølgelig mindre, dvs kr. 2.000,- pr. md. Du må gerne kontakte mig hurtigst muligt, på tlf. 24224116

Mvh,

Sandy

Side 1 ud af 1 (3 indlæg)