Kan det passe for mig, at der er noget som hedder noget i retning af surpise ecomerce? Jeg har en kunde som har sat en 'problem stilling' op.
Vi har deres varer på lager og får dagligt flere emails fra dem med ordre i .pdf format. Jeg har nævnt for dem, at det er for problematisk og de sidste par måneder har voldt ekstra store problemer, fordi de har haft problemer med deres email.
Jeg har nævnt for dem, at for at lette deres og vores arbejde, så skal de oprette en bruger til os i deres system, så vi selv kan håndtere ordren. For dem virker det som om, at det ikke kan komme på tale og de ser ikke hvad der skal lette ekspeditionen.
Kan nogen forklare mig eller vise mig en demo version af dette program og eventuelt fortælle mig, at dette er muligt og er en klar lettere løsning.