Bilagent.dk søger salgskonsulenter i Nordjylland og på Sjælland til opsøgende salg af online annonceringsprodukter til bilforhandlerne. Du får ansvaret for salgsbudgetter, resultater og ikke mindst din egen hverdag. Bilagent.dk er en virksomhed i vækst med fagkompetente medarbejdere. Vi har selv udviklet vores egne produkter. Vi har en prisstruktur hvor de fleste bilforhandlere kan være med, og samtidigt har du intet indtjeningsloft. Faglige Kvalifikationer: Du har indgående kendskab til bilbranchen, og ikke mindst forhandlerne i dit lokalområde. Du har erfaring med og brænder for opsøgende salg. Du har forståelse for internettet og dets muligheder. Du har talegaverne i orden og lover ikke mere end ”vi” kan holde.
Personlige kvalifikationer: Vi forventer at du: Er en god købmand Er proaktiv og selvkørende Er resultatorienteret, engageret, opsøgende og relations skabende. Er ærlig, ordholdende, robust, ambitiøs og struktureret. Har kørekort og egen bil
Vi tilbyder: Et produkt der gør en forskel for os, dig og ikke mindst vores kunder. Grundig produktoplæring i alle vores produkter En virksomhed med højt til loftet og korte beslutningsprocesser En 100% provisionslønnet stillingen med gode lønmuligheder Fri telefon, internet og computer Mulighed for gennem resultater at udvikle salgsafdelingen og dermed opnå større ansvar.
Vil du høre mere om stillingen, er du velkommen til at kontakte Morten Bertelsen på telefon: 71 99 72 07. Send din ansøgning og CV til mb@bilagent.dk senest d. 30. september 2013. Vi behandler ansøgningerne fortroligt og løbende. |
Branchekendskab og netværk i bilbranchen? Gode indtjeningsmuligheder!
Side 1 ud af 1 (1 indlæg)
- 1
Side 1 ud af 1 (1 indlæg)