Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Reklame mod sponsoreret konkurencer

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)
  • 1
Tilmeldt 26. May 07
Indlæg ialt: 1
Skrevet kl. 18:31
Hvor mange stjerner giver du? :
Jeg så lige dette fremragende forum, og vil se om der var nogle, der ønsker sig næsten gratis reklame, ved at sponsorere konkurrencer.

Jeg har min egen pædagogiske side, hvor alt er gratis. Lige fra at læse artikler og opskrifter, til at hente opgaver.

Men siden er ikke kun for pædagoer, også andre der arbejder med mennesker.

Money !

Siden er som sagt gratis, og reklamefri, medmindre reklamen går direkte til brugeren til siden. Dvs. hvis du får en reklame på forsiden, der bliver besøgt næsten 200gange pr. dag, for det du nu har lyst til at sponsorere. Det kan være du ligger inde med din egen bog, et grydesæt, eller andet dit firma laver, eller har fået fat i.

På denne måde, kommer der lidt folk til på min gratisside, og du får gratis reklame. Det som jeg havde tænkt mig, var at finde en par sponsorer, og starte konkurencerne op, og begynder at reklamere for min side. Dvs. mange besøg = gratis reklame.

Send en mail på webmaster@kompetencer.info , hvis du er intereseret.


Side 1 ud af 1 (1 indlæg)