Jeg har haft bopæl i en privatejet blok og der betale vi 137 kroner pr. måned pr. lejer. Opgangen blev "vasket" 1 gang om ugen (nogen gange) af en ældre dame fra asien .
Der var 4 etager i ejendommen.
I en opgang var der 8 lejemål, så vi betalte pr opgang kr. 1096,00 pr måned.
Så man må da sige dit tilbud er noget billigere.
18 års erfaring med hardcore SEO / søgemaskineoptimering - Alt fra Tier2 linkbuilding til CTR manipulation - Få en SEO ekspert på dit projekt, Læs om SEO og Connect Media
Så må du altså skrive det tydeligere, men 200 kr i timen er vel ikke meget nu om dage, så må det hvile på hvor mange timer man forventer at være om at tage 1 opgang.
tror der er mange der har en ide om at rengøring er noget med en flaske ajax, en kost og en gammel moppe alt sammen købt på tilbud i føtex. Som tidligere omtalt er vigtig at vide hvilken kemi der passer til hvilken overflade og hvad med ergonomi? Tror der er flere regler i rengørings branchen end i ret mange andre brancher... Om det er raket videnskab skal jeg ikke bedømme, men tror mange ville blive overrasket