Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Nyt skilte-forum

Side 1 ud af 1 (5 indlæg)
  • 1
Fra Ørbæk
Tilmeldt 8. Dec 06
Indlæg ialt: 107
Fra  Foliekniven.dk Skrevet kl. 14:56
Hvor mange stjerner giver du? :
Jeg ved ikke helt om det her nu er den rigtige kategori, men jeg tror de som finder tråden interessant i hvert fald læser denne kategori. :O)

Jeg har længe manglet et forum, på dansk, hvor vi i skilte / tryk branchen kunne udveksle erfaringer, finde hjælp og købe og sælge brugt udstyr og maskiner.

Derfor har jeg nu oprettet et forum det kun omhandler disse emner.
I kan finde det nye skilteforum på www.skilte24.dk

Det er tanken at forumet skal indeholde emner omkring:
-Skilte og folie
-Storformat print
-Tekstiltryk
-Værktøj
-Og hvad vi ellers kan finde på :O)

Det er ikke meningen at tjene penge på forumet, og derfor er der heller ikke noget pr-budget, så jeg håber I vil tage godt imod det nye forum.

Jeg skal dog lige advare og sige at der er tale om et standard forum, der er blevet oversat af mig selv i de sene nattetimer, så bær over med de taste og skrivefejl der er. :O)
Jeg ville dog være glad for Jeres hjælp til at finde alle fejlene og til at få tilrettet forumet ud fra hvad der rør sig.

Foliekniven.dk -FolieKlistermærker, Bannere, messeudstyr mm.
Nem og hurtig online bestilling.. 

Fra Ørbæk
Tilmeldt 8. Dec 06
Indlæg ialt: 107
Fra  Foliekniven.dk Skrevet kl. 11:56
Hvor mange stjerner giver du? :
Hmm.. linket var vist forkert.
Her er det rigtige. :O)
www.skilte24.dk

Alle kommentarer velkomne.

Foliekniven.dk -FolieKlistermærker, Bannere, messeudstyr mm.
Nem og hurtig online bestilling.. 

Fra Allerød
Tilmeldt 28. Mar 05
Indlæg ialt: 3352
Fra  MediaMouse ApS - Trykkeri Skrevet kl. 12:58
Hvor mange stjerner giver du? :
  Hej Rune,

 

Jeg syntes det er et godt initiativ. Der er jo en del storre engelske/amerikanske sites, men der har manglet et dansk .

Fra Hillerød
Tilmeldt 22. Mar 06
Indlæg ialt: 1711
Fra  Cygnet Skrevet kl. 13:19
Hvor mange stjerner giver du? :
Spændende - men synes du bør ligge lidt mere energi i det. Ved godt at Amino er et eksempel på at indholdet er blevet skabt i lidt kummerlige omgivelser, men det hænger jo så sammen med at der har været nogen ufattelige inspirende kilder herinde. Jeg synes i du bør fokusere lidt på det grundlæggende som design og skabe noget indhold i form af artikler som folk kan kommenterer på og på den måde sætte gang i siden.

Kristian Deiborg

ROI-hunter for Bodylab

Fra Ørbæk
Tilmeldt 8. Dec 06
Indlæg ialt: 107
Fra  Foliekniven.dk Skrevet kl. 14:11
Hvor mange stjerner giver du? :
Jeg vil gerne lægge mere energi i det, og det kommer sikkert også med tiden, men som sagt er det ikke noget jeg skal tjene penge på, så jeg må sætte foliekniven i første række. :O)
Jeg vil selvfølgelig selv være meget aktiv i forumet, men håber MEGET på Jeres hjælp. ;O)
Vi skulle gerne have forumet udbredt, så det bliver værd at besøge.

Nogen gode ideer til hvordan vi gør?


Foliekniven.dk -FolieKlistermærker, Bannere, messeudstyr mm.
Nem og hurtig online bestilling.. 

Side 1 ud af 1 (5 indlæg)