Kære alle Vi har nu siden sommerferien haft stor success med at levere Magento webshops til faste lave priser. Nu har vi lyttet til jer og gået endnu et skridt videre. Vi har stadig vores faste tilbud på en komplet køreklar Magento webshop inkl. unikt design samt første års hosting og betalingsgateway til 9.995,-. Men vi har også haft en pakke til 12.995,- Denne pakke inkluderer et ekstra design oplæg og mulighed for også at modtage internationale betalingskort. Som noget nyt inkluderer denne pakke også integration til E-conomic så alle fakturaer og kunder automatisk kommer over i dette skønne regnskabsprogram (efter første år koster dette 1.500,-). Så endnu en gang sparker vi numse til konkurrenterne. Se evt. mere på http://getashop.dk eller kontakt mig herinde hvis du vil vide mere. |
Rasmus Lindgren:Som noget nyt inkluderer denne pakke også integration til E-conomic så alle fakturaer og kunder automatisk kommer over i dette skønne regnskabsprogram (efter første år koster dette 1.500,-).
Vil blot hejse flaget for at vi levere også en gennemtestet, veldokumentet og gennemprøvet integration imellem Magento og E-Conomic. Det er ikke et krav for din Magento Shop at vi har leveret den. Eller den ligger på vore servere. Det er muligt at læse mere om løsningen på nedenstående link:
http://www.e-conomic.dk/integration/loesninger/magento
Et nyt tiltag vi endeligt sætter i drift for en kunde er et opstart synkronisering af eksisterende Magento Data til e-Conomic. Det gør det muligt at starte med et e-conomic regnskab midt på året. Og sikre at alle data er tilgængeligt begge steder. og bogført korrekt. hvor fremtidige data automatisk vedligholdes i e-conomic med vores e-conomic integration fra Magento.
Prisen på en sådan Synkronisering er : DKK 995,00 ex, moms.