Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Søger tryk på tekstiler og merchandising (opdateret udgave)

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)
  • 1
Tilmeldt 20. Apr 07
Indlæg ialt: 16014
30% af profil udfyldt
Skrevet kl. 21:56
Hvor mange stjerner giver du? :

Kære Amino'er

Jeg søger en hel masse tryksager/tøj for en kunde. Der er ingen bestemt deadline. Prisen er det vigtigste element.

  • 200 sorte t-shirts med tryk på forside i str. XS, S og M
  • 100 sorte hættetrøjer med forsidetryk i str. XS, S og M
  • 100 designertørklæder med tryk på (lidt som dette: http://e-scarf.dk/shop/ternet-toerklaede-uden-963p.html, bare i mørkere farve)
  • 100-150 bløde hatte med en eller anden form for tryk (hvordan det nu er pænt) (lidt som denne hat, den slags der er moderne for tiden: http://www.hatteshop.dk/productDetails.aspx?productId=520)
  • 300 nøgleringe med tryk
  • 400-500 plakater i A2-format
  • 300 keyhangers (som denne: http://www.konservativungdom.dk/engager-dig/superstore/vare/?item=37)
  • 300-400 kuglepenne med tryk

Alle disse produkter skal være i ordentlig kvalitet. Jeg ønsker om muligt et samlet tilbud på det hele, med prisspecifikationer på hver enkelt produkt. Hvis dette ikke er muligt, så byd ind med enkelte af produkterne. Jeg ønsker mulighed for billig genoptryk senere. Har i andre idéer er disse naturligvis velkomne. På forhånd tak!

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)