Hej debatøre, vi er nogen drenge som ønsker, at starte vores eget tøjsalg på nettet, hvor vi vil starte med noget helt enkelt, så vi søger billig kvalitets t-shirts (basic trøjer, Polo'er, langærmet trøjer) som man kan sætte vores eget logo på. Kender i nogen gode steder, ville jeg blive meget glad, hvis i smed et lille forslag/link eller lign.
Hvad med at finde noget som andre ikke sælger ?. Det må da være kedelig at efterligne de 10.000 andre unge menesker her inde. det er for øvrigt også en rigtig dårlig forretnings idè da markedet jo i forvejen er oversvømmet med den slags.
Hvis du har en bedre ide er vi også åbne for det - vi har bare haft vores lille drenge drøm om at sælge vores eget, og vi vidste at t-shirts var måske ikke det sværeste i verden, at sætte sig ind i, og sælge.
Ved desværre ikke hvad det er for en butik du snakker om, og kan heller ikke finde den nogen steder.