En SÅ minimalistisk side KAN godt fungere - det kræver dog at logoet spiller 100% - hvilket jeg med mine professionelle øjne ikke vurderer, det har potentialet, men det er ikke helt gennemført nok. Hvis du har lyst vil jeg gerne give dig et tilbud på at forbedre logoet - det skal ikke koste dig alverdens da udgangspunktet og hele den tidskrævende idéface jo ér overstået. Kontakt mig på BB@byunik.com hvis det kunne have din interesse :-) Her kan du se et logo jeg tidligere har lavet, lidt i samme stil som dit: |
Hej Niels,
Jeg kan da sagtens give dig et par gode pointers til markedsføring da jeg også selv finder dit produkt rigtigt spændende.
Kan du sende mig lidt historik på hvad du allerede har gjort indtil nu, hvilke resultater det har haft osv. gerne til info@49brands.com (du har slået private beskeder fra) så kan jeg prøve at kigge på det imorgen og eventuelt komme med forslag til forbedringer / andre ideer. (Selvfølgelig uden det skal koste dig noget :)