Jeg hopper og springer for mine kunder. Ofte giver jeg dem ret i ting der ikke passer for at beholde dem, men NOGLE gange er de bare for latterlige og ondskabsfulde, og så skal de sættes på plads.
Og det er HELT ok, i følge Gordon Ramsay :)
God weekend til alle jer der også hopper og springer.
SEO fra 1000,- kr, og Google Ads fra 500,- per måned. DK's billigste hjemmesider? Se mere på jimihove.dk 15+ års erfaring.
Jeg havde svært ved at styre det i starten, og hidsede mig alt for ofte op. Så lærte jeg nogle teknikker om kundeservice, som stort bare handler om at snakke kunden af efter munden, det virker og det hjalp mig til at holde på kunderne, i stedet for skænderier. Men NOGLE kunder er bare fucked up, og dem sætter jeg gerne på plads
SEO fra 1000,- kr, og Google Ads fra 500,- per måned. DK's billigste hjemmesider? Se mere på jimihove.dk 15+ års erfaring.
Ja, kunden har altid ret, men det er ikke ensbetydende med at man ikke skal prøve at rådgive dem i en bedre retning. Hvis de alligevel insisterer er det jo dem der betaler gildet ; )
Documendo - Mød jeres kunder med egen selvbetjent løsning - Sælg fx kontrakter og testamenter online.