Søger leverandør af smykker til kvinder. For at uddybe hvilke slags smykker jeg er interesseret i, handler det om ringe, halskæder, øreringe, armbånd etc. Det skal være i stil med Maanesten, Line & jo, Jane kønig. Altså "enkle" smykker, behøves dog ikke at være i samme prisklasse.
Hvis der er nogle der har kontakt til leverandører der kan skaffe dette eller selv ligger inde på ligende smykker må i meget gerne kontakte mig.
For at uddybe hvilke slags smykker jeg er interesseret i, handler det om ringe, halskæder, øreringe, armbånd etc. Det skal være i stil med Maanesten, Line & jo, Jane kønig.
Før er du også interesseret i Shamballa perler og æsker. Dem har jeg lavet en del af, samtidligt har jeg også flere gode stering sølv smykker producenter.