Hej Aminoer Kaster mig lige ud i mit første indlæg her Jeg har 3 facebook sider tilknyttet min virksomhed. I den sidste uges tid har jeg ikke kunnet slå noget op på disse sider. Det er super frustrerende da jeg bruger FB meget som reklame for mine indlæg på blogs og nyheder i firmaet. Er der nogen der har en idé hvad der er galt?? Det drejer sig om http://www.facebook.com/home.php#!/pages/PCOlivdk/166016286770553 http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Adoptionsverden/135113469861523 |
Hej PCOliv.dk
Har du prøvet i en anden browser? Typisk skyldes det, at der bruges en ældre version af Internet Explorer, som ikke kan håndtere hele Facebooks brugerflade.
Hvis du bruger en anden browser end Internet Explorer så prøv at klikke CTRL + R, så chachen opdateres.
Derudover bør du sikre dig, at du stadig er administrator for siderne - men det kan jeg ikke se, hvorfor du pludselig ikke skulle være.