Hejsa og godmorgen :) Jeg sad lige skimmede din side igennem og synes da egentlig at det er en udemærket ide :)
Jeg har dog et par punkter som jeg synes du skal tænke over:
Navnet:
- Jeg synes det lyder meget skægt, men tror ikke det rigtig fanger folks interesse over hvad det er for et "produkt".
Jeg ville gå efter et navn som med det samme vil fortælle hvad det går ud på.
Nogen vil måske påstå at det er dyrt. Men os, der har oplevet at få inderligt LYST til noget, men ikke kunne få det, plejer tit at være villige til at justere på visse principper :)
Jeg tror godt folk ved at du ikke gør dette for dine blå øjnes skyld, derfor ville jeg undlade at skrive det på denne måde.
Derud over skal du måske overveje at om du skal kontakte en forhandlerne af de varer du sælger så du kan få dem til en laver epris for at holde priserne længere nede, det kan man selvfølgelig ikke bare lige få på alt før der kommer rigtig gang i forretningen :)
Det var lige et par hurtige punkter jeg havde :)
Forsat god mandag :)
// Philip