Hvad mener du med de sidste 2 linier ? den forstod jeg ikke lige helt
Så vidt jeg ved garantere de ikke dine penge hvis annoncøren ikke betaler - Som vi gør det i Orville ( Den skulle med lige med (-: )
Og man skal jo som hos tradedoubler ansøge til mange af deres programmer så man skal side og vente på godkendelse og det går ikke altid lige hurtigt, så jeg finder det irreterende:-)
Okay på den måde :) Det er deres tyske kampagner jeg vil kører som jeg ved de har kørt i flere år, så bekymre mig ikke at skulle vente en uge på at blive godkendt eller mere for den sags skyld :)
Jeg prøver dem af ( i tyskland) og ellers kan siden få adsense :)
Mange tak for svar
ps jeg er tilmeldt inde hos jer også, i har dog ikke det jeg skal bruge pt :)
Webgains er nice - de betaler til tiden, og har et fint udvalg af de lidt mere skæve kampagner. Det min oplevelse. Deres split er måske ikke altid fantastisk i forhold til de lidt mere kendte kampagner, men thumbs up her fra.
Driver en række webprojekter, blandt andet rejstil.dk og bedste webhotel.
Jeg har kig på en tysk kampagne der giver 3% af salget, men nu har jeg selv den hobby så ved hvor store summer penge folk bruger, så tror trods alt stadig på det kunne blive godt :)