Nogen der ved hvor man finder tidligere domme med kopieret tekst? Jeg har lige fundet ud af at det er mere end 20 anmeldelser der er stjålet fra os af en webshop. Jeg har netop kontaktet Kristian Holte, men kunne godt tænke mig at se tidligere domme, samt hvilke paragrafer og love der overtrædes. Kan man egentligt lave en politianmeldelse? |
Nicolaj Thomasen:Nogen der ved hvor man finder tidligere domme med kopieret tekst? Jeg har lige fundet ud af at det er mere end 20 anmeldelser der er stjålet fra os af en webshop.
Jeg har netop kontaktet Kristian Holte, men kunne godt tænke mig at se tidligere domme, samt hvilke paragrafer og love der overtrædes.
Kan man egentligt lave en politianmeldelse?
Håber du lige skriver om dem herinde, hvis du finder nogle!? :-D
Og mange tak for hjælpen. Jeg Har taget kopier af deres sider med MIN tekst på om glans i maling, og i næste uge, sender jeg en mail til dem.
Mvh
Michael Haahr
www.maler-maling.dk