Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Da du købte hvidevare

Side 1 ud af 1 (4 indlæg)
  • 1
Fra Nykøbing Falster
Tilmeldt 17. Jul 08
Indlæg ialt: 5907
Fra  Casper Schneidereit A/S Skrevet kl. 20:44
Hvor mange stjerner giver du? :

Hvad lagde du så vægt på?

Hvad var vigtigt for dig?

I forbindelse med en hvidevare side har vi skrevet lidt i blinde, men kunne godt tænke os at høre lidt mere om hvilke guides / informationer der kunne være relevante for folk, der står i en købs situation (i forbindelse med hvidevare). Kom gerne med inputs :-)

Med venlig hilsen
Casper Schneidereit 

Fra Horsens
Tilmeldt 18. Dec 10
Indlæg ialt: 120
Skrevet kl. 21:14
Hvor mange stjerner giver du? :

For mig er det vigtigste, hvor meget strøm de bruger og nogle gode billeder og mål på apperaterne.

Tilmeldt 21. Mar 10
Indlæg ialt: 1725
Fra  Profitize Skrevet kl. 21:25
Hvor mange stjerner giver du? :

Hej Casper,

For mig er det helt klart strøm.. hvor meget bruger apparatet.

Men jeg tror bestemt også at udvendige mål vil være en klar fordel for alle dem der vil lave "sammel-selv-køkken" og surfer rundt på nettet efter de bedste tilbud. Her kender de jo måske målene i forvejen fra køkkenkonsulenten, og leder efter noget der passer ind i køkken setuppet.

Profitize - Webbureau specialiseret i E-handel & Konverteringsoptimering

Tilmeldt 29. Nov 10
Indlæg ialt: 0
Skrevet kl. 08:37
Hvor mange stjerner giver du? :

Hej Casper

Da vi skulle købe hvidevarer for 7-8 måneder siden, surfede vi lidt rundt men havde meget svært ved at finde lige præcis de modeller, som vi ville have (materialetyper). Så en god guide med angivelse af hvor mange der er til rådighed i hvert tilfælde ville være en god idé. Og så nogle ordentlige billeder tak.

Michael

Side 1 ud af 1 (4 indlæg)