Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Input til "Bestyrelsen mener" søges

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)
  • 1
Fra København
Tilmeldt 20. Jan 09
Indlæg ialt: 36
Skrevet kl. 10:03
Hvor mange stjerner giver du? :

Hver uge bringer ErhvervsBladet artikler under emnet "Bestyrelsen mener". 

Her fortæller en virksomhedsejer om en konkret udfordring eller et problem, som vedkommende står over for lige nu. ErhvervsBladets smv-bestyrelse med en række eksperter inden for blandt andet generationsskifte, ledelse, afsætning, salg, innovation, produktion, marketing og projektledelse giver herefter virksomheden gode råd om, hvordan en konkret udfordring tackles bedst muligt.

Det samles i et par artikler - både for at give den konkrete virksomhed gode råd og for at inspirere andre virksomheder, der står i samme situation.

Tumler din virksomhed lige nu med en udfordring, som I gerne vil hente god råd til at håndtere, og som I vil dele med andre virksomheder i ErhvervsBladet, så skriv her i debatten eller til tip@erhvervsbladet.dk

På vegne af ErhvervsBladet

Journalist Annette Sand

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)