ovenstående (for nogen for lange indlæg) er vores resume. Der foreligger markedesanalyse og segmentering, konkurentanalyse, budgetter, priskalkyle osv. Ovenstående resume fungere som en teaser :-) Dem som synes det er interessant sender en PM og så arrangere vi typisk et møde for at diskutere mulighederne. Vi kender godt smartbord og funktionsmæssigt kan vi det samme bare ikke på samme måde :-) (lidt som de 10 andre konkurenter vi har set på)
|
Jeg har set dit opslag på Amino.
Vi har et investornetværk på 100 investorer som løbende modtager prospekter.
Hvis det kunne have din interesse at få sendt noget ud til disse, så kan det lade sig gøre mod et mindre beløb på 6.000 excl. moms forud og et fee i tilfælde af succesfuld finansiering.
Vi sørger så for udsending og returnering af svar fra investorer. Læser din forretningsplan igennem og giver evt. feedback m.v.
Skriv til kenneth@multi-revision.dk hvis det har din interesse.
God aften.