Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Eksisterende IT portal med flere hundrede bruger

Side 5 ud af 5 (42 indlæg)
Tilmeldt 20. Apr 07
Indlæg ialt: 16014
30% af profil udfyldt
Skrevet kl. 20:07
Hvor mange stjerner giver du? :

decode.dk:
Efter at havde kontaktet Merian pr mail var det dog meget tydeligt at vi ikke ville kunne arbejde sammen pga kommunikationsproblemer efter to mails. Enten det eller også misforstod vi hinanden i en sådan grad som jeg ikke har oplevet det før.

Jeg fik samme oplevelse - dog telefonisk. Jeg tvivler meget på, at det projekt kan blive til noget, sålænge hun er involveret.

Fra Hou, odder
Tilmeldt 22. Apr 09
Indlæg ialt: 166
Skrevet kl. 21:40
Hvor mange stjerner giver du? :

Taget i betragtning af at hun påstod hun er psykolog, og ejer en kommunikationsportal, er hun enormt ringe til at kommunikere.

Jeg fik selv en del private beskeder her på amino, hvor jeg blev verbalt overfaldet på det groveste. Selvom jeg fortalte hende flere gange at hvis hun slappede af og snakkede med mig som en voksen gik det bedre blev hun ved med at opføre sig som en snobbet teenager.

Side 5 ud af 5 (42 indlæg)