Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Sælger med en eventyrer i maven til softwarevirksomhed

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)
  • 1
Fra København
Tilmeldt 17. Jun 09
Indlæg ialt: 1
Skrevet kl. 23:05
Hvor mange stjerner giver du? :

Er du til stort ansvar, store sejre og stor belønning? Kunne du tænke dig at arbejde i en virksomhed, hvor du bliver nøgleperson i arbejdet mod et internationalt kommercielt gennembrud, der kan placere dig og resten af virksomheden som nye stjerner på softwarehimlen? Så er Mirrormind måske din næste arbejdsplads.

Du kommer til at arbejde som en af vores første nøglemedarbejdere i et nyt salgsteam der har til opgave at udvikle og realisere en salgsstrategi for Liveasset® - et af verdens mest sofistikerede systemer til styring af opgaver i virksomheder med servicemedarbejdere i marken.

De første ordrer for nogle af Danmarks største virksomheder er allerede leveret med stor succes. Du vil således fra starten kunne fokusere 100% på salgsarbejdet, og med marketing og salg øverst på ledelsens dagsorden får du stor indflydelse og opbakning til at nå dine mål.

Se hele stillingsopslaget på: job.liveasset.dk

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)