Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Bannerplads til kun 2.5 øre pr. visning, på julemarkeder.nu

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)
  • 1
Fra Nærum
Tilmeldt 24. Aug 11
Indlæg ialt: 332
Fra  Det hemmelige rum bag reolen Skrevet kl. 21:06
Hvor mange stjerner giver du? :

Lej en af de resterende 12 bannerpladser på danmarks nye hjemmeside om julehygge!

Julemarkeder.nu er en guide til landets julemarkeder og derudover er der også inspiration til, hvad man kan foretage sig i december, mens man venter på juleaften.

Amino tilbuddet
Normalpris er 5 øre pr. visning, men lige nu får du - uanset hvor mange visninger du køber - nøjagtig samme kampagne gratis på søstersiden loppemarkeder.nu

Du betaler altså kun 2.5 øre pr. visning.

Kom igang for helt ned til 100,- kroner
Som minimum skal du booke 2000 visninger på julemarkeder.nu, hvilket giver i alt 4000 visninger.

Forvent at 2000 visninger varer cirka 2 dage.

Der er ikke nogen øvre grænse på, hvor mange visninger du kan booke og skulle det ske, at du ikke når det købte antal visninger på julemarkeder.nu, inden 24. december eller 31. december (eget valg), så vil de resterende visninger blive lagt oven i din kampagne på loppemarkeder.nu.

Der er altså ingen risiko for, at du ikke får de visninger du har købt.

Praktiske informationer
Der er yderligere information at hente, ved at klikke på billedet herunder. Spørgsmål besvares selvfølgelig også gerne her i tråden!

Bannerplads på julemarkeder.nu

Med venlig hilsen

Tommy Nitz

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)