Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Kundekartotek system søges.

Side 1 ud af 1 (8 indlæg)
  • 1
Fra Kbh
Tilmeldt 4. Jul 10
Indlæg ialt: 315
Fra  Dansave Backup Skrevet kl. 18:20
Hvor mange stjerner giver du? :

Hej Alle

Kender I et godt system hvor man kan oprette ens kunder, og så have et bedre overblik over dem. Vi er ikke ud efter stor CRM systemer. Det skal kun bruges til rent Kundekartotek mæssigt hvor vi kan oprette alle vores kunder og holde styr på dem?

 

Fra Brovst
Tilmeldt 21. Jul 11
Indlæg ialt: 64
Fra  HTD-Information ApS Skrevet kl. 18:48
Hvor mange stjerner giver du? :

du kan prøve at se på dette system, det har base indbygget, og skulle du hav brug for masser af database kræfter, så kan du oprette mysql og lade base se i denn.

Bedste af det helle det er gratis

Bedste Hilsen

Tage Danielsen

Fra Brovst
Tilmeldt 21. Jul 11
Indlæg ialt: 64
Fra  HTD-Information ApS Skrevet kl. 18:49
Hvor mange stjerner giver du? :
Fra Kbh
Tilmeldt 4. Jul 10
Indlæg ialt: 315
Fra  Dansave Backup Skrevet kl. 21:31
Hvor mange stjerner giver du? :

Tak for det.

Er der andre som også kender nogen gode kundekartotek systemer?

Fra Greve
Tilmeldt 6. Feb 13
Indlæg ialt: 112
Fra  AlbedoSoft ApS - Odoo eksperterne Skrevet kl. 23:39
Hvor mange stjerner giver du? :

Hej Nikolas

AlbedoSoft er et nystartet virksomhed som har et CRM system også som vi kan opsætte således at du kan nøjes med kunde delen. kontakt mig for en demonstration på telefon 25101616 eller skriv til mitat@albedosoft.dk mvh Mitat Ucar

Odoo(tidligere OpenERP) fuldt integreret, komplet Belgisk alt i et system med ERP, CRM og HR mv. Kontakt os på 25101616 

Fra Aarhus
Tilmeldt 16. Oct 11
Indlæg ialt: 112
Fra  Clickmate ApS Skrevet kl. 08:15
Hvor mange stjerner giver du? :

Hej Nikolas

Jeg vil anbefale dig at bruge et CRM system til at holde styr på alle dine kunder. Husk at find et CRM system som ikke er for kompleks. Der er så mange muligheder i næste alle CRM systemer, desværre kan mange muligheder betyde at overblikket forsvinder og der er svært at komme igang med.

Vi har udviklet et salgssystem som vi kalder Clickmate CRM, der er et komplet CRM system alle de muligheder man kunne få behov for. Der findes en gratis udgave til små iværksætter hvor der er fokus på kundekartotek og noter på kunder i forbindelse med salg.

Du er meget velkommen til at prøve Clickmate CRM, du kan tilmelde dig via vores hjemmeside. Vi hjælper dig også gerne igang med at bruges der, så du kan få system i dine kunder.

Skriv eller ring hvis vi kan hjælpe, vores chat er også åben.

Brugervenligt CRM system på dansk. Tjek det ud, Clickmate CRM, et online SalgsSystem

Fra 7840 Højslev
Tilmeldt 21. Oct 08
Indlæg ialt: 282
Fra  Supertekst Skrevet kl. 09:40
Hvor mange stjerner giver du? :

Hej

Hvad skal systemet kunne?

Har i adgang til Microsoft Office?

Fra Slangerup
Tilmeldt 26. Apr 06
Indlæg ialt: 25
Fra  Flexintra Skrevet kl. 09:57
Hvor mange stjerner giver du? :

Hej Nikolas

Det er jeg sikker på at flexintra systemet kan klare for dig. Kontakt mig på thomsen(snabela)flexintra.net. Så skal jeg sende dig en funktionsbeskrivelse af hvad systemet kan.

Mvh

Henrik Thomsen

CMS, CRM, HR, Økonomi samt mange flere værktøjer til styring af din virksomhed eller forening. Kontakt os på telefon 31621422 eller Thomsen @ Flexintra.net

Side 1 ud af 1 (8 indlæg)