Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Eget tøjmærke eller egen tøjbutik, her er forhåbentlig hjælp

Side 1 ud af 1 (3 indlæg)
  • 1
Fra København
Tilmeldt 11. Oct 12
Indlæg ialt: 44
Skrevet kl. 15:13
Hvor mange stjerner giver du? :

Jeg arbejder som dansk agent for det tyske basismærke Urban Classics. Et tøjmærke med mange hundrede forskellige styles uden logo'er. Egentlig er tøjet så fedt at det "bare" bliver solgt som det er i tusindvis af tøjbutikker verden over. Så det kan være relevant hvis der sidder nogle derude der sælger tøj online eller i butik. Vi laver bl.a. tall tees, hoodies, crewnecks, sweatpants, jeans, skjorter, jakker, chinos, tank tops, mm. Både til børn, herrer og damer.

Den seneste tid har vi dog oplevet en meget stor interesse fra folk der gerne vil starte eget tøjmærke, da det er fuldt lovligt at trykke dine designs på vores tøjmodeller. Derfor denne besked, jeg håber den når frem til flere af jer der går med lignende tanker.

Kontakt mig hvis du vil vide mere på agentur (a) runforcover.dk -Ps. du skal være momsregistreret før vi kan handle med dig. 

Du kan se lidt mere på www.urban-classics.dk

Tilmeldt 13. Jul 12
Indlæg ialt: 72
Skrevet kl. 22:19
Hvor mange stjerner giver du? :

Hej Poul.

Kan jeg eventuelt få lidt ekstra viden, jeg kunne muligvis godt være interesseret.

Med venlig hilsen Emil

http://www.energismykker.dk - Magnet smykker som hjælper til mere energi

Fra København
Tilmeldt 11. Oct 12
Indlæg ialt: 44
Skrevet kl. 22:24
Hvor mange stjerner giver du? :

Naturligvis, kontakt mig på agentur@runforcover.dk og fortæl lidt om dit projekt, så finder vi ud af det!

Side 1 ud af 1 (3 indlæg)