Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Søger nyt lejemål på 20-40 m2

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)
  • 1
Fra Allerød
Tilmeldt 11. May 12
Indlæg ialt: 8
Skrevet kl. 17:05
Hvor mange stjerner giver du? :

Jeg opretter dette indlæg, da jeg står og skal bruge et nyt lejemål til min virksomhed. Jeg har de sidste 10 år boet til leje hos en virksomhed, der havde nogle lokaler i overskud. Dette lejemål ønsker virksomheden nu selv at benytte, da de er kommet i den ”lykkelige” situation, at have for lidt plads. Det har ellers været en perfekt løsning for alle parter indtil nu, så derfor ønsker jeg en tilsvarende løsning til mit nye lejemål.

Så står du i den situation (Eller har kontakt til én) at have et ubenyttet lokale på 20-40 m2 ledig med adgang til køkken og toilet, kunne jeg meget vel være interesseret i at indgå i en lejekontrakt med Dem. Det må dog max være 20 km. fra Holte

Jeg driver på 10. år en konsulentforretning indenfor software-udvikling til store og mellem store virksomheder. Til daglig vil det kun være mig, der er på kontoret, da samtlige konsulenter, og andre tilknyttet personer er freelancer med eget kontor.

Du er velkommen til at kontakt mig her, eller på 40924510

Mvh.
Simon

 

Side 1 ud af 1 (1 indlæg)