Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Online project håndtering

Side 1 ud af 1 (6 indlæg)
  • 1
Tilmeldt 21. May 06
Indlæg ialt: 11
Skrevet kl. 23:17
Hvor mange stjerner giver du? :
Jeg leder efter et sted, hvor vi billigt kan koordinere vores projekter.

 

Vi har tidligere brugt http://www.basecamphq.com hvilket fungerer relativt godt - men vi skal nu til at betale for det, da vi har brug for at kunne administrere flere projekter. Jeg vil inden da høre, om I har erfaringer med lignende tjenester?

 

På forhånd tak,

 

Christian

Tilmeldt 18. Sep 06
Indlæg ialt: 27
Skrevet kl. 12:58
Hvor mange stjerner giver du? :
Hej Christian.

Vores produkt er i udviklingsfasen lidt endnu, men bliver lige hvad du efterspørger når prikken over i''et monteres. Det vil selvfølgelig være gratis at anvende.

Du kan allerede beta-teste, hvis du vil se hvad det handler om. Klik på signaturen for at se nærmere.



Fra Nørrebro
Tilmeldt 15. Nov 05
Indlæg ialt: 188
Skrevet kl. 10:17
Hvor mange stjerner giver du? :
Hej Idim

Det virker fandme lækkert lige det jeg leder efter ;-)

Men hvor kan man se mere til klientprogrammet der er nævnt og exchange modulet...

Med venlig hilsen / Kind Regards

Tue Topholm - Luksusdyret.dk

Tilmeldt 18. Sep 06
Indlæg ialt: 27
Skrevet kl. 22:50
Hvor mange stjerner giver du? :
Hej Tue.



Det glæder mig at du er lige så begejstret som os!



Klienten er i sidste test-fase og er snart klar til download fra sitet. Hvis du vil prøve en beta må du meget gerne sende mig en PM.

Exchange-integrationen bliver så snart vi har fundamentet på plads. Vi er pt. ved at konvertere til .NET 2, så vi også kan få en distribuerbar version til hosting på egen server.

Hvis du har gode ideer eller forbedringsforslag hører jeg selvfølgelig meget gerne fra dig!



Mvh. Idim



Tilmeldt 21. May 06
Indlæg ialt: 11
Skrevet kl. 22:41
Hvor mange stjerner giver du? :
Hej Idim,

 

Det ser lovende ud - jeg glæder mig til at se det færdige resultat! Hvornår regner du med en stable version?

 

Christian

Tilmeldt 18. Sep 06
Indlæg ialt: 27
Skrevet kl. 17:11
Hvor mange stjerner giver du? :
Hej Christian.

 

Jeg forventer en stable DK/EN version i .NET indenfor 3½-4 måneder. Der arbejdes på højtryk, men det tager desværre tid. Det vil blive flyttet til hurtigere servere og skal vellykket igennem beta-fasen før der gives grønt lys.

Mvh. Idim





Side 1 ud af 1 (6 indlæg)