I forgårs fik vi en idé at vi ville gå ind i wordpress opsætnings markedet, og det gjorde vi så. Det er nu endt med at vi står med siden http://beboo.dk/, og er klar til at begynde på nogle opgaver.
Hvad syntes i om siden? Mangler eventuelt?
Vi har indtil videre fået 3 jobs, hvor 1 af dem er udført og et af dem er under opbygning. Det sidste er ikke begyndt endnu.
I bunden kunne der godt være noget troværdighed med nogle adresser, mobil nr, cvr nummer osv.
Jeres side syntes jeg har været andre steder, der er ikke noget "pang" over den. Der er den "normale" slider i toppen og lidt information under den.
Ud over det er der et billed jeg ikke kan se. Også virker billede "links" i bunden ikke på min computer, det ved jeg ikke om kun er på min browser "safari"?
Måske også lidt mere tekst omkring jer selv. Hvorfor skal folk vælge jer? Og ikke de mange andre personer som sætter wordpress sider op?
Det var bare lidt af det jeg havde at sige.
Mvh. Daniel
Grafisk designer, brand og idenditet Designerszone.dk Mit råd, prøv mig!
Det er meningen at de ikke skal virke. Det er bare forhåndsviden. I Google Chrome så er der ikke nogen fejl, men da jeg åbnede i Internet Explorer så var der en fejl...
Får man kun opsætning? Jeg har lige kigget hurtig på den hjemmeside: Guzzitech.dk som du har lavet.. et ligner ikke noget der er færdigt overhovdet. Og jeg synes selv de fejl som er, er nogle som skal rettes op på!
Jeg synes du mangler nogle referencer.
Måske vi skulle indgå et lille samarbejde? Skriv mig en PB - Hvis det lyder fristende.
vh AB
Driver til dagligt DroneInfo.dk - Her går den meste af min tid.
Under "Om os" skriver i at i er "Specialister" definer specialister.
Jeres reference side ligner ikke noget der er færdig, og den er sat op med en masse ligegyldig tekst. Det er ikke verdens bedste reference at have, se at få jer en ny.