|
Vi er i gang med et eksamensprojekt i gymnasiet, hvor vi behandler emnet stress. Til vores projekter, har vi udviklet et online spørgeskema i forbindelse med en undersøgelse omkring hvilke grupper, der er specielt udsat for stress. Undersøgelsen kan besvares af alle, selvom man ikke har kendskab til eller erfaring med stress. Hvis De ønsker at hjælpe os ved at deltage i undersøgelse, kan De besvare spørgeskemaet anonymt. Det tager cirka 5 minutter at besvare spørgeskemaet. Alle data bliver behandlet fortroligt. Spørgeskemaet kan følges via linket herunder: http://Easy-Web.dk/skema/stress/ På forhånd tak Christian Jessen & Frederik Nilsson Erhvervsuddannelsescenter Ringsted |
Udfyldt.
Jeg synes, det er lidt problematisk at udfylde skemaet som selvstændig. Der ligger en lønmodtagervinkel på svarmulighederne - for mig at se.
Jeg kunne også godt tænke mig at vide, hvordan I vil koble viden om mit TV-forbrug med min eventuelle stress - men det er jo nok beskrevet i jeres problemformulering.
mvh Hans
Bliv gratis medlem
