Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Lager søges

Side 1 ud af 1 (3 indlæg)
  • 1
Tilmeldt 8. Jan 07
Indlæg ialt: 2
Skrevet kl. 23:40
Hvor mange stjerner giver du? :
Vi er en virksomhed i vækst der har brug for mere lagerplads. Har du - eller kender du nogen - der har 50-100 kvm lager i overskud, så kontakt os omgående. Vi er bundet af vores nuværende kontrakt indtil 1. januar 2008, så det ekstra lager vil vi kun bruge som bufferlager. Vi har ikke behov for kontor, kun råt (tørt) lager. Der skal være gode adgangsforhold for varebiler og gerne aflæsning af container.

Området: Rødovre, Glostrup, Vanløse, Frederiksberg.

Tilmeldt 27. Feb 07
Indlæg ialt: 19
Skrevet kl. 20:35
Hvor mange stjerner giver du? :

Vi er et lille firma som ligger på Amager tæt ved motorvejen som har mulighed for at tilbyde det i ønsker. Vi tømmer i forvejen containere, har 610 kvm opvarmet lager med gode tilkørselsforhold. Hvis i stadig mangler håber vi at høre fra jer.


Fra Albertslund
Tilmeldt 11. May 07
Indlæg ialt: 4
Skrevet kl. 14:52
Hvor mange stjerner giver du? :

Måske dette kunne være interssant for dig )

En kort beskrivelse af vores koncept:

 


Når du benytter City Self-Storage kan du være sikker på dine sager står sikkert.


 


Alle rummene er bygget med ståldøre og stålvægge, og ingen kan se ind i dit rum.


 


Derudover er Sitet opvarmet, således at dine ting står varmt og tørt året rundt.


 


Du aflåser selv rummet med en hængelås og beholder selv nøglen.


 


Dermed har kun du adgang til rummet.


 


Alle ugens 7 dage har du gebyrfri adgang til dit rum mellem kl. 6-22 med din personlige adgangskode.


 


Sitet er kameraovervåget og alarmerne er tilknyttet Dansikring, som indenfor adgangstiden går runderinger med vilkårligt interval.


 


Du kan opsige dit rum til udgangen af en måned med 2 ugers varsel.


 


Dvs. eksempelvis, at hvis du vil opsige dit rum pr. den 31. december skal opsigelsen være afleveret skriftligt senest den 15. december.


 


 


 


 


 


 


Med venlig hilsen


 


City Self-Storage Albertslund


 


 


 


Charlotte Valentin Rasmussen


 


manager



Side 1 ud af 1 (3 indlæg)