Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Produktionslokaler til fødevarer (lejel) søges (sjælland)

Side 1 ud af 1 (3 indlæg)
  • 1
Tilmeldt 8. Dec 06
Indlæg ialt: 2
Skrevet kl. 11:19
Hvor mange stjerner giver du? :
Hejsa,

 

Vi søger efter produktionslokaler til fødevarevirksomhed gerne i købrenhavns-, roskilde- eller frederiksborg- amt. Lokalerne skal bestå af produktionslokale (skal kunne godkendes til fødevareproduktion), lagerlokale (tørlager) samt personalerum & faciliteter.

 

Vi har ikke sindsygt mange penge til dette - og pladsmæssigt stiller vi heller ikke store krav - 50-70 m2 totalt er fint nok. Vi har ikke brug for butik / facade - men det generer os ikke såfremt prisen og arealet passer.

 

Vh,

 

Henrik

Tilmeldt 10. Apr 07
Indlæg ialt: 3
Skrevet kl. 18:51
Hvor mange stjerner giver du? :
Smørrebrødsbutik til salg sydsjælland, med godkendt køkken og butik

Tilmeldt 8. Dec 06
Indlæg ialt: 2
Skrevet kl. 20:33
Hvor mange stjerner giver du? :
Hejsa,

 

det lyder jo interrassant vi har godtnok ikke brug for salgslokaler per. se. men jeg ville gerne høre mere - også om mulighederne for evt at leje lokalerne. du kan kontakte mig her via amino eller via min email ohm@chuchum.dk.

 

Vh,

 

Henrik

Side 1 ud af 1 (3 indlæg)