Hej Hvis du har et akut behov for et anderledes og eksklusivt tøjmærke til din butik er du velkommen til at henvende dig. Vi har en sommerkollektion fra et mærke fra Paris. Det er ikke billigt, dog heller ikke det dyreste. Appellerer til dig, som har en butik med anderledes produkter hvor folk gerne giver lidt ekstra for kvalitet og design. Kvaliteten er i top og alt er produceret i EU.
mvh Heine
"He who has begun his task is half way done. Have the courage to begin!"
Da vi efterhånden har lavet en del webshop's for børnetøjsforhandlere, må du godt sende detaljeret info til os, som vi vil videresende til vores kontakter indenfor den børnetøjsbranchen.
Da vi efterhånden har lavet en del webshop's for børnetøjsforhandlere, må du godt sende detaljeret info til os, som vi vil videresende til vores kontakter indenfor børnetøjsbranchen.