Jeg er dog usikker på om jeg selv kan finde ud af og sætte billeder i slider, lave rette undersider og sådan ting, har selv sat wordpress op på min side, men høre gerne hvis du kan hjælpe med de par ting.
Bare lige en heads up; temaet er ikke responsive, så det er ikke optimeret til mobil og tablet. Langt de fleste temaer i dag er responsive, og rigtigt meget internettrafik kommer fra mobiler og tablets, så hvis jeg var dig, ville jeg helt klart prøve at finde et andet tema, der er responsive :)
Temaet har en del år på bagen og det virker som om der ikke bliver lavet opdateringer til det længere, ville personligt finde et andet.
Ville lede efter noget der er responsiv og også gerne lidt mere hjemmeside anno 2013 http://us-themes.com/demo/?theme=ImprezaWP det der boxed layout burde forbydes :-) Men det er jo selvfølgelig smag og behag