Jeg skiftede igår tema på min blog - Kunne godt tænke mig at høre hvad folk synes om den nu? Tænker særligt på "logo" (altså head'eren), er der nok info?, design og generelt. Du kan finde siden her! På forhånd tak! |
Synes den ligner mange andre blogs, så der er intet på siden som rigtigt fanger mig - og jeg kigger udelukkende på det designmæssige. Derudover synes jeg at seneste historier samt mest populære skal rykkes op og de sociale medier synes jeg du skal sætte i toppen af bloggen samt i buden og blot benytte dig af logoerne - ingen grund til at se, hvor mange der følger dig på Twitter, det skal man nok finde ud af. Det vil se mere poleret ud end det du har nu.
Og så er din bund da helt væk - ved ikke hvad det ligner! Det må du simpelthen få styr på, det virker på mig som noget som hurtigt er bikset sammen..