Kunne man evt. sætte "Fra" ind foran, så det vil komme til at se sådan her ud.
Fra 0-10 vinduer kr. 90 Fra 11-16 vinduer kr. 120 Fra 17-22 vinduer kr. 150.
På forhånd tak.
Jeg tror måske, det er fordi, jeg finder priserne utroligt lave (90kr for at få vasket min lejlighed er cheap!). Jeg kan godt se nu, at det selvfølgelig er mig, der har været lidt "langsom". Når jeg ser priserne nu, forstår jeg dem naturligvis godt.
Jeg gemmer lige dit link. Jeg skal have vasket vinduer i lejligheden udvendigt og indvendigt, når sneen forsvinder. Måske du kan lave to seperate priser. På http://www.hvpolering.dk/vinduespolering.php kan jeg læse, at du som hovedregel kun udfører abonnement-service. Du kunne evt. tilføje en enkelservice for X antal kroner ekstra?
Personligt har jeg ikke brug for at få vasket vinduer løbende. De skal bare vaskes, når de trænger.
Ja det er nogle gode priser, jeg har også være meget i tvivl om prisenerne. Vi køre jo i det meste af Nordjylland og der er stor konkurrence, samt rigtig mange der laver det sort. Jeg har længe tænkt på at hæve mindste prisen, og sætte alle priserne lidt op og så tilføje en enkelt pris mere. Priserne kunne evt. se sådan her ud.
0-10 100kr 11-16 130kr 17-22 160kr 23-30 200kr.
Det med at lave enkelte pudsninger til et x antal kroner mere, er en super ide.
Thomas du skriver bare når du vil have dem pudset, gerne en uge før.
Så har jeg helt sikkert nogle overkommelige priser klar på det tidspunkt! :)
Hvorfor kan man kun se ryggen af dig? Det er vel ikke din ryg jeg handler med? :o) Det er fint man kan se dig i arbejde, men jeg ville da være ked af at handle med en ryg frem for en person jeg kan genkende.
Hej Michael. Der er blevet taget et billed af min "forside" som er ved at blive lagt ind på forsiden.
I bunden af siden er der et link til youtube hvor der er forskellige videoer, hvor man kan se det hele af mig.
Galleriet handler i bund og grund om at reklamere for mit arbejde og ikke min kropsbygning eller hvad man nu siger, derfor er der ingen billeder i galleriet hvor man kan se mit ansigt. Men som jeg skriver er der et på vej til forsiden :)
Jeg synes det er upraktisk at alle dine kontakt oplysninger ligger fjernt i bunden da det bør være det mest synlige.
Så synes jeg også det er ærgeligt at du har alt det vand plasket i toppen som gør at hele siden ryger længere ned, selvom jeg har en stor skærm er det ikke muligt at få et godt billed lige når man kommer ind på sitet.
Når man så er inde under priser og så skal optælle til dannebros vinduer, der tilbyder du at vise en video på et link som ikke eksisterer?'