Jeg ejer hjemmesiden betmaster.dk, men det er som om, at der mangler noget indhold på siden udover de bettingtips, som vi offentliggøre.
Der mangler altså noget indhold på siden.
Derfor ville jeg høre jer ad, om i havde nogle ideer? Det må gerne være ting, som jeg ikke hele tiden skal opdatere, da jeg er meget presset tidsmæssigt i hverdagen!
kan du ikke skrive guides, tips osv. Det er jo også godt nok for google at du får skrevet lidt artikler selvom det tager lidt tid. Hvis du slet ikke har tid til det kan du jo betale dig fra det.
Jeg tænker du kan lave optakter til forskellige sportsevents. Her tænker jeg forskellige fodboldligaer, Tour de france (og andre cykelløb hvis du virkelig ved noget om cykling), eller andre ting hvor du har en god viden omkring sportsgrenen.
sundtema.dk har stor viden om sund mad, livsstil og artikler om fødevarer