Hov. Du er ikke logget ind.
DU SKAL VÆRE LOGGET IND, FOR AT INTERAGERE PÅ DENNE SIDE

Hvor finder man tøjleverandøre?

Side 1 ud af 1 (7 indlæg)
  • 1
Tilmeldt 18. Dec 12
Indlæg ialt: 108
Skrevet kl. 00:59
Hvor mange stjerner giver du? :

Godaften!!

Jeg er kommet et stykke videre en mine planer, og er kommet til et punkt hvor jeg skal have fundet leverandøre. 

Jeg har ledt, og ledt, og ledt, dog uden at finde noget interessant. Jeg tænkte i måske havde nogle bud, hvem ved? 

Hvorfor finder jeg gode tøjleverandøre? Som har lav MOQ? Og selvfølgelig gode priser. Jeg skal bruge caps, 5-panels, crewnecks, og hoodies. 

Håber at i kan hjælpe 

Fra Kastrup
Tilmeldt 3. Apr 12
Indlæg ialt: 85
Skrevet kl. 21:25
Hvor mange stjerner giver du? :

Goddag AHatProduction

Mit navn er Philip og jeg fungerer til dagligt som partner og konsulent i et dansk-kinesisk baseret konsulent virksomhed.

Vi arbejder primært med størrere kunder og store ordrer men efter at være blevet en vel-etableret forbindelse til Kina for en række udenlandske virksomheder er vi begyndt at rette blikket mod Danmarks stærke iværksættere som dig. Dog er det begrænset hvor mange iværksættere vi kan tage ind ad gangen, så vi håber dit projekt kan fange vores interesse og vi kan hjælpe dig på benene til succes!

Vores service tilbyder dig direkte kontakt til dine leverandører igennem os således du kan komme med yderst detaljerede forespørgelser uden at støde ind i kulturerelle og sproglige barrierere der forhindrer dig i at opnå et tilfredsstillende resultat.

Vi vil meget gerne høre mere om din forretningsidé, så jeg vil opfordre dig til at skrive en mail til mig på philip.femo@gmail.com indeholdende følgende:

     - Informationer om hvilke ting du skal have produceret, opsat således:
        - Ønskede design

        - Ønskede kvantitet (per design)

        - Ønskede designs produkt detaljer (materiale, længder osv.)

Udover det må du meget gerne give et indblik i hvordan dit ca. budget ser ud.

Vedhæft venligst dine kontaktoplysninger og så vil jeg ringe og tage en snak med dig, og forhåbentligt aftale et møde hvor vi kan få detaljer på plads.


Vi glæder os til at høre fra dig!

Mvh.

Philip 

Tilmeldt 18. Dec 12
Indlæg ialt: 108
Skrevet kl. 22:40
Hvor mange stjerner giver du? :

Hey Phillip!! 

Jeg smider dig lige en mail 

God søndag!! 

Fra Aalborg
Tilmeldt 29. Mar 08
Indlæg ialt: 313
Fra  Your Trade Agent Skrevet kl. 00:00
Hvor mange stjerner giver du? :
Vi har hoodies, caps, huer samt meget mere.
Du kan sende en mail på Eric@w-ba.net
Tilmeldt 8. Oct 09
Indlæg ialt: 39
Skrevet kl. 00:45
Hvor mange stjerner giver du? :

Hej,

Vores nuværende leverandør tilbyder specialproduktion på minimum kvantum og kvalitet som kan sammenlignes med velkendte brands, de producere tøj for rigtige mange brands som vi kender. De har egen tøjfabrik i udlandet og salgskontor i Kbh hvor du kan aflægge et besøg og se deres kollektion. Mht. caps, hvis det er snapbacks du leder efter så skal du ihvertfald kontakte denne firma og til crew-necks og hoodies så skal du spørge efter LSF kvalitet, det er en rigtig lækker kvalitet som slet ikke krymper ved vask.

Send mig en PB så sender jeg deres oplysninger.

VH - Jonas,

 

 

Tilmeldt 20. Apr 07
Indlæg ialt: 16014
30% af profil udfyldt
Skrevet kl. 10:51
Hvor mange stjerner giver du? :

Hej

Har du fået lavet måleskemaer og arbejdstegninger på dine produkter.

Ellers hjælper jeg gerne, og jeg har kontakter som laver små og store ordre.

mvh Pia

www.pajpattern.dk

Tilmeldt 18. Dec 12
Indlæg ialt: 108
Skrevet kl. 19:43
Hvor mange stjerner giver du? :

Hej, 

Jeg har lavet mine egne arbejdstegninger/designs i Photoshop og illustrator. Jeg mener ikke selv at måleskemaer er nødvendige, nu hvor jeg har sælger caps, t-shirts, hoodies mm. Det er ikke brug for måleskemaer efter min mening. 

Side 1 ud af 1 (7 indlæg)