Hej Aminoer Kunne godt bruge et par tilbud på at få skrevet nogle artikler. Jeg har følgende emner, som jeg skal have skrevet artikler til. Artiklerne skal være på mellem 400-500 ord.
|
Hej!
Jeg vil gerne skrive et par artikler om 3 af de ovenstående emner;
* Eksamensangst: Jeg har tidligere lidt af eksamensangst, men har også fundet en måde at undgå den.
* Jobsøgning: Jeg har altid haft job siden jeg var 20 år, men blev fyret efter 26 arbejdsår i 2011, og har derfor været igennem "møllen". Jeg er kommet i arbejde efter 1 års ledighed. Men har også udnyttet de muligheder, som ledighed også giver.
* Uddannelse: Jeg har taget en basisuddannelse i starten af 20érne, men har i hele min karriere uddannet mig i takt med udvikling, ændrede krav og egne ønsker om at komme videre.
Jeg har selvfølgelig en mening om, hvor artiklerne skal føre hen - men ved ikke, hvad du hart tænkt i forbindelse med disse blogs?
Jeg tager 300,- kr. + moms pr. artikel.
Glæder mig til at høre fra dig!
Med venlig hilsen
Gitte Hansen